Understand these are a work in progress also no Q thread....if you see an issue post them on the board outside of that no time for Souc to answer too many Q's
Class 8A
(32) Glenbrook South at (1) Lincoln-Way East
(17) St. Charles East at (16) Oswego East
(25) Bloom at (8) Glenbard West
(24) Naperville North at (9) Oswego
(29) Lake Park at (4) Homewood-Flossmoor
(20) Aurora West at (13) Bolingbrook
(28) Evanston at (5) Maine South
(21) Gurnee Warren at (12) Naperville Central
(31) Joliet West at (2) Barrington
(18) Niles Notre Dame at (15) Minooka
(26) Edwardsville at (7) Loyola
(23) Stevenson at (10) South Elgin
(30) Oak Park-River Forest at (3) Marist
(19) Chicago Curie at (14) Lyons
(27) New Trier at (6) Huntley
(22) Palatine at (11) Hinsdale Central
Class 7A
(32) Machesney Park Harlem at (1) Normal Community
(17) Benet at (16) Maine West
(25) Rolling Meadows at (8) Hersey
(24) Rockford East at (9) Lincoln-Way Central
(29) Glenbard North at (4) Batavia
(20) Jacobs at (13) Wheaton North
(28) Alton at (5) Chicago Lincoln Park
(21) Fenwick at (12) Lincoln-Way West
(31) Downers Grove North at (2) Rockton Hononegah
(18) Chicago Mount Carmel at (15) Moline
(26) Libertyville at (7) East St. Louis
(23) Chicago Simeon at (10) Buffalo Grove
(30) Schaumburg at (3) Lake Zurich
(19) Andrew at (14) Plainfield North
(27) Highland Park at (6) St. Charles North
(22) Belleville West at (11) St. Rita
Class 6A
North Bracket
(16) Crystal Lake Central at (1) Prairie Ridge
(9) De La Salle at (8) St. Ignatius
(13) Deerfield at (4) Willowbrook
(12) Montini at (5) DeKalb
(15) Lake Forest at (2) Nazareth
(10) Cary-Grove at (7) Hoffman Estates
(14) Belvidere North at (3) Rockford Auburn
(11) Grayslake North at (6) Chicago Mather
South Bracket
(16) Hinsdale South at (1) Normal West
(9) Quincy at (8) St. Laurence
(13) Providence Catholic at (4) Shepard
(12) Blue Island Eisenhower at (5) Oak Lawn Richards
(15) Springfield at (2) Crete-Monee
(10) T.F. South at (7) Danville
(14) Aurora Marmion at (3) Riverside-Brookfield
(11) Chicago Hubbard at (6) Sacred Heart Griffin
Class 5A
North Bracket
(16) Chicago Morgan Park at (1) Chicago Phillips
(9) Chicago Phoenix at (8) Chicago Solorio Academy
(13) Woodstock North at (4) Lake Villa Lakes
(12) Westinghouse at (5) Chicago Payton
(15) St. Viator at (2) Sterling
(10) Kaneland at (7) Chicago Back of the Yards
(14) Woodstock Marian at (3) Antioch
(11) Glenbard South at (6) Chicago Lindblom
South Bracket
(16) Streator at (1) Dunlap
(9) Rich Central at (8) Centralia
(13) Peoria at (4) Washington
(12) Mahomet-Seymour at (5) Hillcrest
(15) Peoria Richwoods at (2) Lemont
(10) Marion at (7) Decatur MacArthut
(14) Tinley Park at (3) Triad
(11) Morton at (6) Glenwood
Class 4A
Northern Bracket
(16) Elgin St. Edward at (1) Johnsburg
(9) Chicago Agricultural Science at (8) Rochelle
(13) Geneseo at (4) Morris
(12) Norridge Ridgewood at (5) Genoa-Kingston
(15) Chicago Urban Prep-Englewood at (2) Chicago Raby
(10) Richmond-Burton at (7) Coal City
(14) Rock Island Alleman at (3) Dixon
(11) Elmwood Park at (6) Chicago Urban Prep-Bronzeville
Southern Bracket
(16) Quincy Notre Dame at (1) Rochester
(9) Carterville at (8) Belleville Althoff
(13) Kewanee at (4) Herrin
(12) Paris at (5) Tolono Unity
(15) Prairie Central at (2) Highland
(10) Manteno at (7) Effingham
(14) Columbia at (3) Herscher
(11) Pontiac at (6) Taylorville
Class 3A
Northern Bracket
(16) Winnebago at (1) Farmington
(9) Elmwood at (8) Wilmington
(13) Paxton at (4) Peotone
(12) Watseka at (5) IC Catholic
(15) Spring Valley Hall at (2) Williamsville
(10) Beardstown at (7) Bloomington Central Catholic
(14) Eureka at (3) Byron
(11) Poplar Grove North Boone at (6) Monticello
Southern Bracket
(16) Pleasant Plains at (1) Trenton Wesclin
(9) Alton Marquette at (8) Newton
(13) Marshall at (4) Decatur St. Teresa
(12) Wood River (East Alton) at (5) Pana
(15) Vandalia at (2) Fairfield
(10) Greenville at (7) Sesser-Valier
(14) Hillsboro at (3) Anna-Jonesboro
(11) DuQuoin at (6) Carlinville
Class 2A
Northern Bracket
(16) Aurora Christian at (1) Sterling Newman
(9) Chicago Orr at (8) Sciota West Prairie
(13) Rockford Christian at (4) Clifton Central
(12) Mercer County at (5) Knoxville
(15) Pearl City (Eastland) at (2) Taylor Ridge Rockridge
(10) Savanna West Carroll at (7) Chicago Hope Academy
(14) El Paso at (3) Orion
(11) Chicago Marshall at (6) Minonk Fieldcrest
Southern Bracket
(16) Auburn at (1) Hamilton West Hancock
(9) Carmi White County at (8) Bismarck-Henning
(13) Illini West at (4) Tri-Valley
(12) Red Bud at (5) Maroa-Forsyth
(15) Deer Creek Mackinaw at (2) Westville
(10) Carlyle at (7) Shelbyville
(14) Bunker Hill at (3) Gibson City-Melvin Sibley
(11) Villa Grove at (6) Eldorado
Class 1A
Northern Bracket
(16) Stark County at (1) Lena-Winslow
(9) Abingdon at (8) Milledgeville
(13) Cuba North Fulton at (4) Stockton
(12) Fisher at (5) Freeport Aquin
(15) Orangeville at (2) Kewanee Wethersfield
(10) Princeville at (7) Dakota
(14) Salt Fork at (3) Forreston
(11) Fulton at (6) Ottawa Marquette
Southern Bracket
(16) Chester at (1) Tuscola
(9) Brown County at (8) Arcola
(13) Madison at (4) Carrollton
(12) Hardin Calhoun at (5) Camp Point Central
(15) Pleasant Hill at (2) Red Hill
(10) Cumberland at (7) Decatur Lutheran
(14) Moweaqua Central A&M at (3) Argenta-Oreana
(11) Warrensburg-Latham at (6) Athens
Class 8A
(32) Glenbrook South at (1) Lincoln-Way East
(17) St. Charles East at (16) Oswego East
(25) Bloom at (8) Glenbard West
(24) Naperville North at (9) Oswego
(29) Lake Park at (4) Homewood-Flossmoor
(20) Aurora West at (13) Bolingbrook
(28) Evanston at (5) Maine South
(21) Gurnee Warren at (12) Naperville Central
(31) Joliet West at (2) Barrington
(18) Niles Notre Dame at (15) Minooka
(26) Edwardsville at (7) Loyola
(23) Stevenson at (10) South Elgin
(30) Oak Park-River Forest at (3) Marist
(19) Chicago Curie at (14) Lyons
(27) New Trier at (6) Huntley
(22) Palatine at (11) Hinsdale Central
Class 7A
(32) Machesney Park Harlem at (1) Normal Community
(17) Benet at (16) Maine West
(25) Rolling Meadows at (8) Hersey
(24) Rockford East at (9) Lincoln-Way Central
(29) Glenbard North at (4) Batavia
(20) Jacobs at (13) Wheaton North
(28) Alton at (5) Chicago Lincoln Park
(21) Fenwick at (12) Lincoln-Way West
(31) Downers Grove North at (2) Rockton Hononegah
(18) Chicago Mount Carmel at (15) Moline
(26) Libertyville at (7) East St. Louis
(23) Chicago Simeon at (10) Buffalo Grove
(30) Schaumburg at (3) Lake Zurich
(19) Andrew at (14) Plainfield North
(27) Highland Park at (6) St. Charles North
(22) Belleville West at (11) St. Rita
Class 6A
North Bracket
(16) Crystal Lake Central at (1) Prairie Ridge
(9) De La Salle at (8) St. Ignatius
(13) Deerfield at (4) Willowbrook
(12) Montini at (5) DeKalb
(15) Lake Forest at (2) Nazareth
(10) Cary-Grove at (7) Hoffman Estates
(14) Belvidere North at (3) Rockford Auburn
(11) Grayslake North at (6) Chicago Mather
South Bracket
(16) Hinsdale South at (1) Normal West
(9) Quincy at (8) St. Laurence
(13) Providence Catholic at (4) Shepard
(12) Blue Island Eisenhower at (5) Oak Lawn Richards
(15) Springfield at (2) Crete-Monee
(10) T.F. South at (7) Danville
(14) Aurora Marmion at (3) Riverside-Brookfield
(11) Chicago Hubbard at (6) Sacred Heart Griffin
Class 5A
North Bracket
(16) Chicago Morgan Park at (1) Chicago Phillips
(9) Chicago Phoenix at (8) Chicago Solorio Academy
(13) Woodstock North at (4) Lake Villa Lakes
(12) Westinghouse at (5) Chicago Payton
(15) St. Viator at (2) Sterling
(10) Kaneland at (7) Chicago Back of the Yards
(14) Woodstock Marian at (3) Antioch
(11) Glenbard South at (6) Chicago Lindblom
South Bracket
(16) Streator at (1) Dunlap
(9) Rich Central at (8) Centralia
(13) Peoria at (4) Washington
(12) Mahomet-Seymour at (5) Hillcrest
(15) Peoria Richwoods at (2) Lemont
(10) Marion at (7) Decatur MacArthut
(14) Tinley Park at (3) Triad
(11) Morton at (6) Glenwood
Class 4A
Northern Bracket
(16) Elgin St. Edward at (1) Johnsburg
(9) Chicago Agricultural Science at (8) Rochelle
(13) Geneseo at (4) Morris
(12) Norridge Ridgewood at (5) Genoa-Kingston
(15) Chicago Urban Prep-Englewood at (2) Chicago Raby
(10) Richmond-Burton at (7) Coal City
(14) Rock Island Alleman at (3) Dixon
(11) Elmwood Park at (6) Chicago Urban Prep-Bronzeville
Southern Bracket
(16) Quincy Notre Dame at (1) Rochester
(9) Carterville at (8) Belleville Althoff
(13) Kewanee at (4) Herrin
(12) Paris at (5) Tolono Unity
(15) Prairie Central at (2) Highland
(10) Manteno at (7) Effingham
(14) Columbia at (3) Herscher
(11) Pontiac at (6) Taylorville
Class 3A
Northern Bracket
(16) Winnebago at (1) Farmington
(9) Elmwood at (8) Wilmington
(13) Paxton at (4) Peotone
(12) Watseka at (5) IC Catholic
(15) Spring Valley Hall at (2) Williamsville
(10) Beardstown at (7) Bloomington Central Catholic
(14) Eureka at (3) Byron
(11) Poplar Grove North Boone at (6) Monticello
Southern Bracket
(16) Pleasant Plains at (1) Trenton Wesclin
(9) Alton Marquette at (8) Newton
(13) Marshall at (4) Decatur St. Teresa
(12) Wood River (East Alton) at (5) Pana
(15) Vandalia at (2) Fairfield
(10) Greenville at (7) Sesser-Valier
(14) Hillsboro at (3) Anna-Jonesboro
(11) DuQuoin at (6) Carlinville
Class 2A
Northern Bracket
(16) Aurora Christian at (1) Sterling Newman
(9) Chicago Orr at (8) Sciota West Prairie
(13) Rockford Christian at (4) Clifton Central
(12) Mercer County at (5) Knoxville
(15) Pearl City (Eastland) at (2) Taylor Ridge Rockridge
(10) Savanna West Carroll at (7) Chicago Hope Academy
(14) El Paso at (3) Orion
(11) Chicago Marshall at (6) Minonk Fieldcrest
Southern Bracket
(16) Auburn at (1) Hamilton West Hancock
(9) Carmi White County at (8) Bismarck-Henning
(13) Illini West at (4) Tri-Valley
(12) Red Bud at (5) Maroa-Forsyth
(15) Deer Creek Mackinaw at (2) Westville
(10) Carlyle at (7) Shelbyville
(14) Bunker Hill at (3) Gibson City-Melvin Sibley
(11) Villa Grove at (6) Eldorado
Class 1A
Northern Bracket
(16) Stark County at (1) Lena-Winslow
(9) Abingdon at (8) Milledgeville
(13) Cuba North Fulton at (4) Stockton
(12) Fisher at (5) Freeport Aquin
(15) Orangeville at (2) Kewanee Wethersfield
(10) Princeville at (7) Dakota
(14) Salt Fork at (3) Forreston
(11) Fulton at (6) Ottawa Marquette
Southern Bracket
(16) Chester at (1) Tuscola
(9) Brown County at (8) Arcola
(13) Madison at (4) Carrollton
(12) Hardin Calhoun at (5) Camp Point Central
(15) Pleasant Hill at (2) Red Hill
(10) Cumberland at (7) Decatur Lutheran
(14) Moweaqua Central A&M at (3) Argenta-Oreana
(11) Warrensburg-Latham at (6) Athens